Dzisiaj jest 9 Lipca 2020, Czwartek, imieniny obchodzą:

TRUCKRSS

MAN TGE

18 maja 2017
Dzięki pojazdowi MAN TGE, monachijski producent o wieloletnich tradycjach wkracza po raz pierwszy w świat pojazdów dostawczych. MAN zaczynał od pojazdów 7,5 tonowych, dziś proponuje pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) 3 tony. Wprowadzając TGE, MAN proponuje lekki pojazd użytkowy, który przekona klientów od lat eksploatujących jego większych braci z sektora pojazdów ciężkich. Dzięki specjalnie dedykowanym doradcom sprzedaży TGE do klienta trafi odpowiednia, dostosowana do jego indywidualnych potrzeb oferta.

Nowy DAF CF i XF - Pure Excellence

18 maja 2017
Firma DAF przedstawia nową generację samochodów ciężarowych CF i XF, które wyznaczają nowy standard w zakresie wydajności transportu i komfortu kierowcy. Innowacje związane z silnikiem i układem napędowym oraz optymalizacja aerodynamiczna przekładają się na niższe o 7% zużycie paliwa. Wydajność może zostać zwiększona w jeszcze większym stopniu dzięki nowemu systemowi zarządzania flotą DAF Connect. Nową generację CF i XF cechuje również zwiększona ładowność oraz poprawiony design kabiny wewnątrz i na zewnątrz, co zapewnia najwyższy możliwy komfort kierowcy i atrakcyjny wygląd. Te doskonałe nowe samochody ciężarowe zapewniają klientom DAF najniższe koszty operacyjne i najdłuższy okres eksploatacji bez przestojów.

Polacy pokochali nowego Actrosa!

23 lutego 2014
Nowy Actros wszedł na rynek w 2011 roku. Flagowy ciężarowy Mercedes dedykowany transportowi długodystansowemu to pierwsza na świecie ciężarówka z silnikiem zgodnym ze standardem emisji spalin Euro VI. Oferowane są też Nowe Actrosy z silnikiem Euro V. Obie wersje – mimo że nadal sprzedawane są Actrosy poprzedniej generacji – odniosły spektakularny sukces rynkowy.

Volvo FH16 w wersji Euro 6

17 lutego 2014
Wiosną 2014 r. zostanie wprowadzony na rynek flagowy model Volvo Trucks – Volvo FH16 – w konfiguracji Euro 6. Napędzany 16-litrowym silnikiem nowej generacji, spełnia nie tylko rygorystyczną normę emisji spalin, ale także wysokie oczekiwania wymagających klientów, dotyczące osiągów i wydajności.

Pierwsza Scania Streamline odebrana

26 grudnia 2013
Niespełna trzy miesiące po premierze nowego modelu Scania, w siedzibie wrocławskiego oddziału firmy odebrana została pierwsza Scania Streamline.

MAN TGX Euro 6

25 grudnia 2013
W roku 2013 z linii produkcyjnej fabryki pojazdów ciężarowych MAN Trucks w Niepołomicach zjechał pierwszy nowy pojazd ciężarowy MAN TGX 18.480 4x2 BLS Euro 6.

Volvo FE i FL

25 grudnia 2013
Nowe samochody ciężarowe Volvo FE i Volvo FL charakteryzują się jeszcze większą niż kiedykolwiek łatwością użytkowania na obszarach miejskich. To obietnica, za którą kryje się wiele lat prac badawczych i rozwojowych Volvo Trucks. W celu zagwarantowania efektywności i maksymalnego komfortu kierowcy przetestowano wszystko – od koła kierownicy i wibracji lusterek po poziom hałasu emitowanego przez silnik.