Dzisiaj jest 22 Sierpnia 2019, Czwartek, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

Moc i elegancja: Audi Q3 Sportback

28 lipca 2019
Audi dodaje do swej gamy modelowej nowy samochód: Audi Q3 Sportback. To kompaktowy SUV o kształtach coupé. Auto to, to połączenie mocnego wyglądu i wszechstronności SUV’a ze sportową elegancją i zwinnością prowadzenia coupé. Cechy te sprawiają, że mamy do czynienia z właściwie pierwszym crossoverem marki Audi.

Fiat prezentuje nową Pandę Waze

28 lipca 2019
Nowa Panda Waze, ewolucja najbardziej miejskiego samochodu w historii, jest już dostępna w Salonach Fiata. Pierwsza edycja odniosła ogromny sukces sprzedaży, szczególnie wśród młodych kierowców, już w pierwszym roku swojej premiery. Potwierdza to fakt jej wkładu w 45 proc. wzrost sprzedaży wersji Panda Cross w Europie. Nieprzypadkowo Fiat Panda jest najlepiej sprzedawanym samochodem miejskim w Europie od 15 lat i absolutnym liderem sprzedaży we Włoszech od 2012 roku.

CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake

28 lipca 2019
Emocjonujący, dynamiczny, indywidualista: Mercedes-AMG prezentuje CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake oraz CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake (zużycie paliwa w cyklu łączonym 8,2-8,4 l/100 km; emisja CO2 w cyklu łączonym 188-191 g/km) – dwa nowe, mocne auta kompaktowe, które łączą sportowego ducha z wysokim stopniem funkcjonalności. Ich dwulitrowy czterocylindrowy silnik turbo jest mocniejszy niż kiedykolwiek – generuje 285 kW (387 KM) lub 310 kW (421 KM). To zestawienie ekstremalnie sportowych osiągów (przyspieszenie 0-100 km/h w 4,1/4,0 s) z elastycznie konfigurowalnym wnętrzem i zwiększoną pojemnością bagażnika Mercedes-AMG kieruje do młodej grupy docelowej, która prowadzi aktywny, zróżnicowany styl życia – zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym.

BMW Vision M NEXT

21 lipca 2019
W przyszłości kierowcy będą mogli wybierać, czy chcą być wożeni, czy sami chcą kierować pojazdem. Model BMW Vision M NEXT pokazuje jak może wyglądać przyjemność z jazdy w przyszłości dla tych osób, które same lubią trzymać kierownicę w rękach. Oferuje przedsmak zelektryfikowanej przyszłości marki BMW M.

Mocniejszy Nissan Navara

21 lipca 2019
Nissan przedstawił szczegóły dotyczące zmodernizowanego pick-upa Navara, który jest już dostępny w sprzedaży w całej Europie. Cała gama nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że Navara jest w ścisłej czołówce klasy pick-upów. Producent oferuje też w standardzie najdłuższą w branży, ogólnoeuropejską gwarancję na 5 lat lub 160 000 kilometrów przebiegu.

Opel Corsa szóstej generacji

21 lipca 2019
Opel Corsa szóstej generacji będzie dostępny z zupełnie nową gamą silników, oferującą klientom idealną równowagę między efektywnością a przyjemnością z jazdy. W porównaniu z obecnymi jednostkami napędowymi, nowe silniki cechuje znacznie zmniejszone zużycie paliwa i ograniczenie emisji spalin przy zachowaniu podobnej mocy. Klienci będą mieli do wyboru gamę ekonomicznych silników benzynowych i wysokoprężnych o mocy od 55 kW (75 KM) do 96 kW (130 KM).

Najwyższa wydajność: Audi SQ8 TDI

13 lipca 2019
Audi prezentuje sportową wersję topowego modelu rodziny Q – SQ8 TDI (łączne zużycie paliwa w l/100 km: 7,8; łączna emisja CO2 w g/km: 205 – 204). Ośmiocylindrowa, wysokoprężna jednostka napędowa biturbo, zapewnia temu dużemu SUV’owi coupé doskonałe osiągi oraz wysoką wydajność. Rozwiązania techniczne zawieszenia, układ aktywnej stabilizacji przechyłu, układ czterech kół skrętnych oraz sportowy mechanizm różnicowy gwarantują doskonałe prowadzenie auta. Audi SQ8 TDI w europejskich salonach sprzedaży czterech pierścieni pojawi się późnym latem.