Dzisiaj jest 9 Lipca 2020, Czwartek, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

BMW M5 Edition 35 Jahre

02 lipca 2020
BMW M5 jest najlepiej na świecie sprzedającą się wyczynową, sportową limuzyną i w dalszym ciągu czerpie inspiracje z doświadczeń zebranych w sportach motorowych przez firmę znaną teraz jako BMW M GmbH. Z okazji jubileuszu firma BMW M GmbH prezentuje specjalna edycję BMW M5, które pod maska ma najmocniejszy silnik w całej historii modelu (460 kW / 625 KM), a ponadto zachwyca unikalnymi cechami stylistycznymi i wyposażeniem. BMW M5 Edition 35 Jahre zostanie wyprodukowane w limitowanej liczbie 350 egzemplarzy i będzie dostępne na całym świecie od lipca 2019 roku.

Audi prezentuje nowy model Q5

02 lipca 2020
Już od lat Audi Q5 należy do najczęściej kupowanych na europejskich rynkach SUV-ów w segmencie pojazdów klasy średniej premium. Teraz Audi go ulepszyło i uatrakcyjniło. Zoptymalizowany model Q5 łączy w sobie sportowy charakter z walorami użytkowymi i oferuje bogatą gamę systemów infotainment i wsparcia kierowcy. Jeszcze bardziej wyostrzona stylistyka zewnętrzna przebojowego Audi Q5 podkreśla jego przynależność do rodziny modelowej Q i - jako nowość w skali światowej - oferuje tylne światła w cyfrowej technice diod organicznych OLED.

Hilux – lepsze właściwości jezdne

02 lipca 2020
Nowy Hilux łączy jeszcze bardziej atrakcyjny styl z nowym, dynamicznym silnikiem 2.8. Samochód został poddany także zmianom w zakresie komfortu i jakości jazdy, zarówno na drodze, jak i w terenie. Nowości pojawiły się również w wyposażeniu, z myślą o kierowcach korzystających z pick-upów do rekreacji lub dwutorowo – do pracy i dla przyjemności.

Hyundai prezentuje nowego Santa Fe

26 maja 2020
Hyundai Motor opublikował pierwsze zdjęcie nowego Santa Fe. Najnowsza generacja najdłużej oferowanego, flagowego SUV-a Hyundai zyska bardziej dostojny i wyrazisty wygląd zewnętrzny, a także odświeżone wnętrze zapewniające najwyższą jakość i komfort.

Elektryczna Mazda MX-30

26 maja 2020
Od 1992 roku, Mazda poddała procesowi recyklingu około 1,28 mln sztuk zderzaków pochodzących z samochodów tylko z japońskiego rynku. To liczba pozwalająca na trzykrotne wypełnienie londyńskiej sali koncertowej Albert Hall, a po ułożeniu wzdłuż, pozwoliłyby na połączenie w linii prostej Warszawy z Madrytem. Debiutująca niebawem na rynku Mazda MX-30 jest samochodem elektrycznym wyposażonym w szeroką gamę przyjaznych dla środowiska materiałów i technologii, a jednym z najbardziej wyróżniających się rozwiązań jest wykorzystanie tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.

Nowa Honda CBR1000RR-R Fireblade

26 maja 2020
CBR1000RR-R SP to zupełnie nowy motocykl, zbudowany ze zdecydowanym naciskiem na jazdę torową, z niespotykanym poziomem osiągów i kontroli. Jego czterocylindrowy rzędowy silnik w znacznym stopniu wykorzystuje efektywność spalania silnika motocykla RC213V-S i jego technologie zapewniające obniżenie tarcia oraz dzieli z nim średnicę cylindra i skok tłoka.

Citroen C3: Wyższy poziom komfortu

26 maja 2020
Jeszcze bardziej wyrazisty, jeszcze bardziej komfortowy i lepiej dopasowany do oczekiwań klienta. Odświeżony Citroen C3 w czerwcu pojawi się w salonach sprzedaży.