Dzisiaj jest 18 Lutego 2018, Niedziela, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

Nowy Mercedes-Benz CLS

17 grudnia 2017
Najnowszy CLS daje początek nowemu językowi designu Mercedes-Benz, wyrażanemu „czystymi” konturami i oszczędnymi liniami. Jego charakter podkreśla rozszerzający się ku dołowi grill oraz pochylony do przodu profil przedniego pasa. Kolejne znaki rozpoznawcze to szerokie, smukłe reflektory główne oraz dwuczęściowe tylne lampy.

MOIA – nowa marka Volkswagena

17 grudnia 2017
MOIA, nowa firma Volkswagena zajmująca się zagadnieniami mobilności, zaledwie rok od swojego powstania przedstawiła rozbudowaną koncepcję z dziedziny Ride-Poolingu. Oferta będzie dostępna odprzyszłego roku jako alternatywny pomysł na przemieszczanie się w obrębie miasta i ma przyczynić się do znacznego zmniejszenia ruchu w dużych ośrodkach miejskich.

Zmodyfikowana i udoskonalona Mazda6

09 grudnia 2017
Nowy model przenosi Mazdę6 z jej dotychczasowego środowiska konkurencyjnego do klasy wyższej. O awansie tym decyduje imponujący poziom wykonania i wykończenia, styl oraz rozwiązania techniczne, dzięki którym dla kierowcy każda chwila spędzona w samochodzie jest przyjemnością i przygodą. Jednocześnie, Mazda6 gruntownie zmodyfikowana pod swym kostiumem zewnętrznym, tchnie pogodą i optymizmem; ujmuje wyrafinowaniem, jakiego oczekiwalibyśmy od samochodu znacznie droższego.

Nowa Dacia Duster

09 grudnia 2017
Nowa stylistyka, nowe elementy wyposażenia, całkowicie przeprojektowane wnętrze... Kultowy model marki prezentuje nowe oblicze, zachowując przy tym wszystkie dotychczasowe atuty: przestronność, komfort i zdolność pokonywania bezdroży. Dacia zaprezentowała nową Dacię Duster podczas tegorocznego Salonu Samochodowego we Frankfurcie.

Audi Elaine

02 grudnia 2017
Stylistyka zewnętrzna koncepcyjnego Audi Elaine wydaje się znajoma. W maju 2017, na wystawie motoryzacyjnej Auto Shanghai, cztery pierścienie pokazały stylistyczne i techniczne studium, Audi e-tron Sportback. Audi Elaine, zaprezentowane w tym samym roku na IAA we Frakfurcie, ze swym prekursorem dzieli linię nadwozia, elektryczny napęd oraz wyróżniające się oświetlenie. Różni się natomiast możliwością jazdy automatycznej na poziomie 4. Systemy działające na poziomie 4. nie potrzebują wsparcia czy przejmowania prowadzenia przez kierowcę, są jednak ograniczone do określonego obszaru działania, np. autostrady lub parkingu wielopoziomowego. W takich miejscach kierowca może przekazać systemowi całkowite prowadzenie pojazdu.

Skoda wyprodukuje auta elektryczne

02 grudnia 2017
Już za trzy lata ŠKODA AUTO zacznie produkować samochody napędzane wyłącznie energią elektryczną. Wcześniej, w roku 2019, nastąpi produkcja komponentów napędu elektrycznego dla układów hybrydowych typu plug-in. Wytwarzanie podzespołów i samochodów z napędem elektrycznym stanowi jeden z filarów strategii rozwoju marki w najbliższych latach.

Toyota prezentuje wodorowe koncepty

02 grudnia 2017
Toyota opracowała koncepcyjny pojazd Sora w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać właściwości zestawu ogniw paliwowych oraz zwiększyć komfort pasażerów korzystających z linii autobusowych. SORA to skrót od słów Sky, Ocean, River, Air (niebo, ocean, rzeka, powietrze), co odzwierciedla cykl obiegu wody w przyrodzie.