Dzisiaj jest 22 Marca 2019, Piątek, imieniny obchodzą:

Nissan Micra w wersji N-Way

Dodano: 13 maja 2018

Na wiosnę przyroda budzi się do życia, ulice miast nabierają barw, a z szaf wyciągamy jaskrawe ubrania, głęboko skrywane podczas zimowych mrozów. Pakujemy piknikowe kosze i wyruszamy na pierwsze wyprawy do lasu czy nad jezioro. Na wyjazdy, te krótkie i nieco dłuższe, warto zabrać towarzysza, który sprawi, że każda podróż nabierze dodatkowych barw. Takiego jak Nissan Micra w specjalnej edycji N-Way, którego wyróżnikami są nie tylko atrakcyjny wygląd dopełniony paletą żywych kolorów, ale również zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

 

Wizualnie Micra przekonuje eleganckim wnętrzem i atrakcyjnym, muskularnym nadwoziem. Limitowana wersja N-Way charakteryzuje się gama wyrazistych kolorów, które ubarwią każdą podróż i sprawią, że pojazd zwróci uwagę innych użytkowników dróg. Model występuje w kolorach zielonym Pulse, niebieskim Power, pomarańczowym Energy oraz czerwonym Passion.

Micra N-Way powstała w oparciu o standardowo dostępny w gamie poziom wyposażenia Acenta z benzynowym silnikiem 1.0 71 KM lub 0,9 IG-T o mocy 90 KM. Limitowana edycja jest dostępna w dwóch wersjach wyposażenia. Pierwsza ma kamerę cofania z tylnym czujnikiem parkowania, przyciemniane tylne szyby oraz koło zapasowe, a druga – dodatkowo automatyczną klimatyzację.

Dopełnieniem atrakcyjnych pakietów stylistycznych są systemy poprawiające komfort i bezpieczeństwo podróży. Wśród najważniejszych elementów wyposażenia można wymienić czujnik zmierzchu, system kontroli ciśnienia w oponach oraz układ wspomagania ruszania pod górę. W rezultacie kierowcy w ramach edycji specjalnej otrzymują w korzystnej cenie atrakcyjny stylistycznie model oferujący wysoką jakość wykonania oraz zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

Czytaj również