Dzisiaj jest 22 Marca 2019, Piątek, imieniny obchodzą:

Modele Opla w wyjątkowej stylizacji

Dodano: 20 kwietnia 2018

Opel Astra prezentuje się teraz jeszcze bardziej sportowo, finezyjnie i wyjątkowo. Odnoszący sukcesy kompaktowy model po raz pierwszy jest oferowany również w wersji dwukolorowej — czarny lakier na dachu, bocznych lusterkach i obręczach kół z lekkiego stopu kontrastuje z resztą nadwozia.

 

Mały i uniwersalny Opel Corsa oraz bestsellerowy SUV Opel Mokka X także udowadniają, że „czarne jest piękne” — z dachem, lusterkami bocznymi oraz kołami stanowiącymi opcjonalne akcenty w tym eleganckim kolorze. Firma Opel wprowadza zatem trend zewnętrznej indywidualizacji zapoczątkowany w modelu ADAM do popularnego segmentu kompaktów, a także w małych samochodach i pojazdach sportowo-użytkowych. W ubiegłym roku Opel Crossland X oraz najnowszy w ofercie marki Grandland X również zadebiutowały na rynku z charakterystycznym dwukolorowym nadwoziem.

Obecna generacja modelu Astra już od dwóch lat imponuje najnowocześniejszą technologią, opcjami cyfrowej łączności, wysokim komfortem, a przede wszystkimi dynamiczną stylistyką. Teraz można ją jeszcze podkreślić czarnym dachem. Jest to idealna propozycja dla nabywców Astry ceniących wyszukany styl, ponieważ oprócz kontrastującego dachu w kolorze czarnym Mineral bestsellerowy model w tej wersji ma również czarne obudowy lusterek bocznych oraz czarne 17‑calowe pięcioramienne obręcze kół z lekkiego stopu. Atrakcyjna opcja stylistyczna może towarzyszyć Astrze w wersjach wyposażenia Dynamic i Elite.

Czarne akcenty są też dostępne w cieszącym się ogromną popularnością SUV‑ie Mokka X. Zamawiając Opla Mokkę X Colour Edition otrzymujemy błyszczący czarny dach oraz lusterka w takim kolorze. Czarne są również 18‑calowe dziesięcioramienne obręcze kół, podkreślające sportowy i muskularny wygląd samochodu dla kierowców żądnych przygód.

Niewielki i uniwersalny Opel Corsa także doczekał się eleganckiej i wyrazistej stylizacji. Corsa Colour Edition z opcjonalnym pakietem „Czarny Dach” jest wyposażona w czarny dach oraz czarne boczne lusterka, grill i 16‑calowe felgi z lekkiego stopu o podwójnie czteroramiennym wzorze. Samochód dodatkowo wyróżnia się aluminiowymi sportowymi nakładkami na pedały, chromowaną końcówką wydechu oraz mocno przyciemnianymi, pochłaniającymi ciepło, szybami Solar Protect w tylnej części przedziału pasażerskiego, które podkreślają sportowe zacięcie popularnego Opla.

Czytaj również