Dzisiaj jest 3 Czerwca 2020, Środa, imieniny obchodzą:

Financial Times dla bydgoskiej Pesy

Dodano: 11 kwietnia 2014

PESA odebrała w Londynie niezwykle prestiżowe wyróżnienie – jako pierwsza firma z Polski, a nawet całej Europy Środkowo-Wschodniej, została nagrodzona przez Financial Times!

 

Była to już szósta edycja konkursu, który swoim zasięgiem obejmuje Europę, obie Ameryki, Bliski Wschód oraz rejon Azji i Pacyfiku. Zwycięzcy są wybierani przez panel ekspertów, któremu przewodniczył Lionel Barber, redaktor Financial Times. - To wielki sukces całej załogi PESA. Kilkanaście lat temu byliśmy prawie bankrutem, dzisiaj dzisiaj odbieramy nagrodę w towarzystwie wielkich światowych firm w Londynie. Nagrodę dedykuję pracownikom naszej firmy - jestem z Was dumny - mówił dla portalu Enjoy! Bydgoszcz Tomasz Zaboklicki, prezes PESA. W gali wręczenia nagród, która odbyła się w Royal Albert Hall, uczestniczył również Maciej Grześkowiak, szef Działu Promocji i Reklamy.

Kandydaturę bydgoskiego producenta zaproponował Jan Cieński, korespondent FT na Polskę, Czechy, Białoruś i Słowację. Konkurentami PESY były firmy o niezwykle ugruntowanej pozycji na rynku: Airbnb, Continental Resources, Splunk, Twitter oraz Uber.

Czytaj również